Autoskla pro váš osobní,
užitkový i nákladní vůz.

Vítejte na oficiálních stránkách.
Jsme smluvní servis pojišťoven, naše skla
jsou v originální kvalitě. Nabízíme mobilní servis.

Naše služby

Výměna autoskel

Bezplatná výměna skel z pojištění od dodání skla až po odbornou instalaci včetně potřebného příslušenství a to vše za velice příznivých cenových podmínek. Více »

Opravy autoskel

Pokud máte prasklé sklo a nemáte pojištění či jste v časové nebo finanční tísni, máme pro vás řešení. To spočívá v opravě prasklého skla speciální praskyřicí. Více »

Tonování autoskel

Tónování skel redukuje ostré sluneční světlo, čímž snižuje riziko oslnění, chrání potahy, zvyšuje bezpečnost, zdokonaluje vzhled automobilu a další. Více »

polepy karoserii

Chcete své auto ochránit před poškrábáním či kamínky nebo úplně změnit vzhled vozidla? Námi používané fólie jsou vysoce kvalitní, zátěžové a speciálně upravené. Více »

opravy vozidel

Měli jste havárii? Vše za vás vyřídíme s danou pojišťovnou kompletně škodu vyřídíme včetně opravy a zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy. A to zdarma! Více »

opravy plastů

Kompletní oprava plastů, svařování plastů, renovace plastů pomocí profesionální svářecí techniky. Jsme schopni opravovat veškeré druhy plastu. Více »

Parkovací senzory

Parkovací senzory jsou určeny pro detekci překážek před nebo za vozidlem při parkování. Umísťují se do předního nebo zadního nárazníku vozidla. Více »

Půjčovna vozíků

Disponujeme kvalitními přivěsnými voziky o dvou i jedné nápravě připravené k zapůjčení za nízké ceny. Užitečná hmotnost vozíků se pohybuje od 750 Kg do 1500 Kg. Více »

O společnosti

O naší společnosti

Od roku 2002 nabízíme komplexní služby v oblasti autoskel a to jejich opravou, výměnou, prodejem a dále pak jejích tónováním. Postupem času se naše nabídka rozšiřovala až do nynější podoby. Naše firma vždy dávala největší důraz na kvalitu prováděných služeb.

Kompletní služby zákazníkům

Přání zákazníka je u nás na prvním místě. Aby jste byli spokojeni a neměli s opravou žádné starosti nabízíme kompletní služby od převzetí vozu u zákazníka, demontáže, opravy a zpětné montáže u nás a vrácení vozu k zákazníkovi. Pokud nemáte jak k nám poškozený díl doručit , my si pro něj přijedeme k vám.

Smluvní servis pojišťoven

Jsme smluvní servis všech pojišťoven. Zde k náhlednutí certifikáty pojišťoven Slavia, Allianz, UNIQA, Kooperativa, ČPP, ČSOB a Triglav.

Speciální nabídka pro naše klienty! Pro naše klienty jsme připravili nabídku řešení dovolené a to na hotelu Všemina za zvýhodněnou cenu. Pronájem apartmánu s bazénem, animačním programem, dětským koutkem za 1200 Kč/noc místo 2000 Kč/noc.